POUKAZY

Keď chceš obdarovať dušu - daruj zážitok

Najkrajší pohľad na svet je vraj z konského chrbtu. Podľa nás je však ešte krajší v dotyku s ním... s jeho dušou.

Poukaz na 60 minútové stretnutie s koňmi pre dieťa alebo dospelého, prípadne pre pár alebo rodinu (max 3 osoby). Sumu aj čas vieme prispôsobiť.

Súčasťou stretnutia je rozprávanie o živote a potrebách koní aj zoznámenie s koňmi zoči-voči. Toto stretnutie nie je o "vození sa či jazdení na koni", našou snahou je ukázať vám zo života koní čosi viac, ako je len pohľad na svet z konského chrbtu.

Sprievodca: lektor / člen OZ Čarovné kone

Poukaz na sebarozvojové, relaxačné alebo liečivé stretnutie s koňmi pre dospelých. Stretnutie prebieha "zo zeme" a trvá 90 - 120 minút.

Stretnutie je vhodné pre ľudí, ktorí chcú načerpať novú energiu v objatí s prírodou, získať inšpiráciu do života, alebo niečo zmeniť vo svojom živote. Vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú pochopenie a zároveň sú ochotní pozrieť sa na svoj život z nového uhla pohľadu. Stretnutie s prvkami transformačného koučingu a spätnej väzby od koní pomáha ľuďom objaviť nové súvislosti, lepšie porozumieť samým sebe aj nájsť cestu k dosiahnutiu svojich cieľov.

Sprievodca: Daniela Tejkalová (kouč ICF), Hana Šišková (kouč ICF, psychoterapeut)


Máte vo svojom okolí niekoho, kto sníva o koňoch, ale netrúfne si... nemá na to.... nevie ako sa k nim dostať alebo chce jednoducho chodiť za nimi pravidelnejšie? Alebo poznáte niekoho, kto vyskúšal už naozaj všetko (aby sa mal lepšie, veselšie, krajšie v živote), ale stále akoby nič nezaberalo? 

Verte, že kone zaberú vždy. Sú jednoducho čarovné a ich energia je liečivá.

A to na nich nemusíte ani jazdiť! Stále neveríte? Tak príďte:-)

Poukaz je možné využiť na ľubovolnú aktivitu z našej aktuálnej ponuky, až do konca roku 2020, prípade pre neho/ju vymyslíme niečo špeciálne. Sumu aj čas vieme prispôsobiť vašim možnostiam.  

Neviete komu by ste poukaz darovali? Darujte ho SEBE. Venujte si pozornosť a čas, obnovte energiu alebo aj získajte nový pohľad na život. Získate tak napokon nielen vy, ale celá vaša rodina. 

Alebo darujte akúkoľvek sumu nám, čím podporíte nielen naše aktivity, ale aj samotné kone:-)

Ďakujeme


Poukaz a číslo kupónu vám po úhrade faktúry pošleme elektronickou poštou, prípadne už aj vytlačený na pevnom darčekovom papieri na vašu adresu alebo priamo adresátovi. Sumu na poukaze vieme prispôsobiť vašim očakávaniam a možnostiam. Poukaz má rozmer pohľadnice.

V prípade záujmu vyplňte prosím nižšie uvedený formulár

Obrázok: Libuša Čtveráková - Farebné svety. Originály týchto obrázkov sú už žiaľ predané, ale verím, si medzi tou krásou nájdete aj "ten svoj".Chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám.

OBDARUJTE DUŠU

Vyplňte prosím všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Chcete viac info?