Darčekové POUKAZY

Keď chceš obdarovať dušu - daruj zážitok

Najkrajší pohľad na svet je vraj z konského chrbtu. Podľa nás je však ešte krajší v dotyku s ním... s jeho dušou.


Máte vo svojom okolí niekoho, kto sníva o koňoch, ale netrúfne si... nemá na to.... nevie ako sa k nim dostať alebo chce jednoducho chodiť za nimi pravidelnejšie? Alebo poznáte niekoho, kto vyskúšal už naozaj všetko (aby sa mal lepšie, veselšie, krajšie v živote), ale stále akoby nič nezaberalo? 

Verte, že kone zaberú vždy. Sú jednoducho čarovné a ich energia je liečivá.

A to na nich nemusíte ani jazdiť! Stále neveríte? Tak príďte:-)

Darčekové poukážky môže obdarovaná osoba využiť na ľubovolnú aktivitu z našej aktuálnej ponuky, až do konca roku 2020, prípade pre neho/ju vymyslíme niečo špeciálne. Vhodné pre deti aj dospelých.

Neviete komu by ste poukaz darovali? Darujte ho SEBE. Venujte si pozornosť a čas, obnovte energiu alebo aj získajte nový pohľad na život. Získate tak napokon nielen vy, ale celá vaša rodina. 

Alebo darujte akúkoľvek sumu nám, čím podporíte nielen naše aktivity, ale aj samotné kone:-)

Ďakujeme


Poukaz a číslo kupónu vám po úhrade faktúry pošleme elektronickou poštou, prípadne už aj vytlačený na pevnom darčekovom papieri na vašu adresu alebo priamo adresátovi. Sumu na poukaze vieme prispôsobiť vašim očakávaniam a možnostiam. Poukaz má rozmer pohľadnice.

V prípade záujmu vyplňte prosím nižšie uvedený formulár

Obdarovaný/á cez poukaz navyše získa krásny obrázok z dielne Libušky Čtverákovej. Jej tvorbu si môžete prezrieť a zároveň aj objednať originály cez Facebook stránku pod názvom Libuša Čtveráková - Farebné svety. Originály týchto obrázkov sú už žiaľ predané, ale verím, si medzi tou krásou nájdete aj "ten svoj".Chcete sa niečo spýtať? Napíšte nám.

OBDARUJTE DUŠU

Vyplňte prosím všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Chcete viac info?