ČAS PRE ŽENY na farme s koňmi

Keď je žena spokojná, je spokojná (zvyčajne) aj celá jej rodina. 

Čo nám, ženám, pomáha naJviac, aby sme boli spokojné? Častokrát sú to úplne obyčajné veci... cítiť sa prijatá, môcť byť sama sebou, neriešiť každodenné povinnosti a byť súčasťou niečoho väčšieho. Ak máme čas "vydýchnuť si" a nič neriešiť, môže sa naše srdce opäť "nadýchnuť". 


TERMÍNY 

štvrtok, od 17:30 do 20:30 hod

  • 12.9.2019
  • 26.9.2019

Možno budeme len zdieľať a rozprávať sa, možno budeme tancovať, hrať alebo tvoriť. Ale určite sa stretneme aj s koňmi zoči voči a vypočujeme si ich odkazy pre naše životy. Jazdiť na nich nebudeme, tak kľudne pribaľ aj sukňu:-)

    Milá žena, 
    VENUJEM ti.. nám.. príležitosť stráviť aspoň jeden večer v mesiaci, v kruhu žien a koní, v úprimných zdieľaniach aj pri inšpiratívnych príbehoch. 
  • Čas keď nič nemusíš a veľa môžeš.
  • Miesto, kde vidíš nebo a cítiš život.
  • Spoločnosť, ktorá ťa prijíma takú, aká si. 

Len 40 minút od Bratislavy, v útulnej drevenici s výhľadom na kone, na Rodinnej farme Vištuk. Navigáciu na farmu nájdete v časti kontakt úplne dolu.

Prečo vôbec ženy a kone? Pretože potrebujeme obnovovať rovnováhu v našich životoch a možno aj poliečiť staré zranenia, aby sme mohli byť oporou iným. Ukážem vám to naživo, aby ste to mohli zacítiť samé. Alebo si o tom vopred prečítajte v mojom Blogu.

PROGRAM si vyskladáme spoločne z tém, ktoré prinesiete:-)

Odporúčam pohodlné oblečenie, v ktorom sa cítiš dobre ako žena, a aj podľa počasia na pobyt vonku s koňmi. Obuv ktorá sa môže ušpiniť.

Dobrôtky na stôl hojnosti sú vítané:-)

VSTUPNÉ: 10 eur, alebo niečo na výmenu energie:-)

Počet miest je obmedzený (min 3 - max 10), rezervujte si prosím miesto vopred cez formulár nižšie, alebo mailom: daniela.tejkalova@gmail.com


Teším sa na vaše príbehy, 

Daniela Tejkalová

filozofka, koučka a koniarka 

Viac o mojej ceste od počítača k lopate a konským chlpom, cez straty a nálezy samej seba.... aj o kineziologii a koučingu s koňmi či bez koní... sa dočítate na stránke 

www.danielatejkalova.sk

Rezervujem si ČAS pre SEBA