Horsmanship a jazdy s Martinom

Ak sa chcete naučiť komunikovať s koňmi formou prirodzenej komunikácie (natural horsmanship) alebo naučiť sa dobre jazdiť (bez toho aby ste vadili koňovi), obráťte sa Martina.

Martin má vyše 20 ročné skúsenosti s koňmi a prístupmi z rôznych oblastí, od klasického jazdenia po western, až po kone divokých mongolov a prístup ku koňom u pôvodných amerických indiánov. Pracoval s najlepšími českými aj zahraničnými trénermi, s rytiermi Haraldos v Nemecku a ako kaskadér na koňoch vo svetoznámych filmoch.

Deti (aj dospelí) ho milujú nielen pre jeho humor, veselé historky a znalosť koní, ale aj pre spravodlivé pravidlá, bez ktorých to u koní jednoducho nejde. 

Ak máte problém so svojim koňom, Martin vám rád poskytne individuálne hodiny nielen u nás, ale aj tam, kde práve potrebujete. Môže vás a vášho koňa naučiť spolu lepšie vychádzať alebo pokročiť ďalej. Pomôže koňom zvládať "základy slušného správania", prestať sa báť "bubákov" v jeho okolí či pokojne stáť, keď to práve potrebujete.

Martin Bílek, +421 919 224 550

Martin mi pomohol a neustále pomáha lepšie porozumieť koňom a tomu, čo znamená dôvera, rešpekt a prítomný okamžik v reálnom živote.

O dôvere a rešpekte. Daniela


Príprava koňa na spoluprácu, horsmanship a výuka jazdy - v Areáli zdravia Rozálka v Pezinku

  • deti od 8 rokov a dospelí (60 minút) - 25 eur alebo 20 eur v balíčku 10 lekcií (200 eur)

Tréning koní (od začiatku, pomoc s problémovým správaním, zlepšenie spolupráce)

  • 60 minút - s našimi koňmi - 25 eur
  • 60 minút - s vašimi koňmi - 25 eur + cestovné

V areáli Rozálka úzko spolupracujeme s Jazdeckou školou INGLAN a dbáme na duševnú a fyzickú pohodu koní (v rámci možností jazdeckého areálu). Kone trávia väčšinu svojho času so svojimi kamarátmi vo výbehoch a pracujú maximálne dve hodiny denne (5 dní v týždni) a len pod vedením skúseného lektora. 

Ak sa chcete naučiť jazdiť rýchlo a ľahko... odporúčame vám nájsť si inú jazdeckú školu. Tu sa budete učiť všetko "od základov" a postupne, až kým zistíte kto naozaj ste... a uverí vám aj kôň :-)

Ingrid Lančaričová, zakladateľka JŠ INGLAN