ŽENA V POHYBE, 4-6.JÚL


Pohyb - tanec - kone - ženy - rytmus života - uprostred prírody. Milá žena, pozývame ťa do bezpečného kruhu žien a koní, kde môžeš zažiť:

  • liečivé STRETNUTIA s KOŇMI,
  • POHYB, TANEC a MEDITÁCIE,
  • ZDIEĽANIE v bezpečnom kruhu žien,
  • ZASPÁVANIE aj RANNÉ VSTÁVANIE v útulnej drevenej chatičke s výhľadom na stádo koní


Prečo toto všetko spolu?

Pretože ženy, kone, príroda a pohyb majú veľa spoločného. 

Ak ťa láka predstava koní, nebude to náhoda. Majú pre teba odkaz. Možno máš v živote niečoho priveľa a možno ti niečo chýba. Možno len nevieš, čo znamená rovnováha a ako ju dosiahnuť. Ani my sme to nevedeli, ale hľadali sme a našli sme to. Cez kone, pohyb, prírodu a túžbu v srdci. A radi by sme sa o to podelili.  

Bohatý program, ktorý sme pre teba pripravili ti poskytne príležitosť obnoviť  svoju harmóniu a lepšie spoznať samu seba, svoje limitujúce vzorce aj skrytý potenciál - telesný aj duševný. 

Počas meditácií a pohybových aktivít s Mari budeš môcť upevniť dôveru vo vlastné telo a roztancovať svoje srdce. Ukážeme si, ako môžeš lepšie vnímať svoje pocity, hýbať sa, reagovať a zostávať v spojení so sebou a s inými. 

Spoločne s Danielou a Martinom nahliadneme do sveta koní a ukážeme si v čom spočíva ich čaro. Budeme sa s koňmi rozprávať aj hrať a vyberieme sa s nimi objavovať kus prírody - v sebe aj okolo seba. A to, čo si sa doteraz naučila z kníh či seminárov osobného rozvoja, si budeš môcť overiť v praxi a uvidieť sa taká, aká naozaj si - pred najúprimnejšími a najkrajšími zrkadlami všetkých čias:-)

Stretnutím sprevádzajú:

Daniela Tejkalová (www.danielatejkalova.sk)

Mari Lomnická (www.marialomnicka.eu)

Martin Bílek (tréner koní a lektor pri koňoch)

7 koní na pastvine

Liečivé stretnutia s koňmi - s Danielou:
"Keď som zbadala TANCÚCH a MARI, bolo mi jasné, že ku koňom potrebujem presne toto! Spojenie jemnej nežnej energie s vnútornou i vonkajšou pevnosťou a stabilitou. Pretože presne o tom je aj svet koní. Kone sú mimoriadne citlivé a vnímavé bytosti, ktoré navyše veľmi dobre vedia čo chcú a vedia to aj dať najavo. A vedia plynúť.... Vyžadujú prítomnosť a úprimnosť a zároveň duševnú i telesnú rovnováhu a silu... a potom je s nimi radosť byť aj pracovať. Máme sa od nich veľa čo učiť. Na seminári vás prevediem tými najdôležitejšími lekciami z ich sveta a počas individuálnych stretnutí budete mať možnosť zakúsiť kus "ozajstnej seba" a dozvedieť sa prečo ženy tak milujú kone. Úprimné zrkadlá v podobe koní, podporené svalovým testom pravdy, vám pomôžu rozpoznať vaše miesta nerovnováhy, tajné túžby, tiene či skryté dary a navedú vás naspäť do duševnej rovnováhy. Práca v pohybe a s telom, v sprievode Mery, vám napokon pomôže "ukotviť" vaše poznania duše aj na telesnej úrovni. 

K príprave semináru ma inšpirovali aj knihy Lindy Kohanov Tao Koně a Power of the Herd a účasť na seminári Secret of Wild Horses v ďalekom Karibiku, vedenom jej lektorkami."

Viac o tom prečo ženy milujú kone alebo v čom spočíva liečivá energia koní si môžeš prečítať v mojom Blogu. Tam sa dozvieš aj to čo je môj Splnený senDaniela

Ženy v kruhu, kruh v pohybe - s MARI:
"Pohyb je pre mňa základom spokojného tela. Dlho som hľadala formu, ktorá by ma bavila a nakoniec si ju moje telo našlo samo v ladnom, nenásilnom, plynulom pohybe. Veľa vecí som pochopila a naučila som sa rešpektovať svoje limity. Baví ma skúmať, ako sa cítim vnútri seba, ako dýcham, ako sa vnímam a hľadám rovnováhu. A zastávam názor, že pohyb má v prvom rade prinášať radosť!  

Na mojom kruhu budeme pracovať s vlastným stredom tela a rozvíjať ho po fyzickej i psychickej stránke. Pocítime pevnosť a stabilitu svojich chodidiel. Postupne objavíme nekonečnú studnicu možností, ako sa môžeme cítiť viac ukotvené vo svojom vnútri každý deň."

Každý deň žijem Rozprávku o strede tela. Chceš vedieť o čom to je? Pozri si Cestu do stredu tela:-) Mari

Cena: 

Uvádzacia cena 155 eur (pôvodne 185 eur)

Cena zahŕňa odmeny lektorom (aj tým konským), ubytovanie, stravovanie a individuálny prístup vďaka úzkemu kruhu účastníčok (6-10 žien). Súčasťou programu budú večerné a ranné meditácie, skupinové pohybové cvičenia i tanec v chatke aj v prírode, individuálny koučing a liečenia pri koňoch aj aktivity s koňmi na farme aj mimo nej.

Záloha vo výške 30 eur je splatná pri prihlásení, zvyšnú časť je potrebné uhradiť týždeň pred konaním semináru. 


Praktické info:

Program začína vo štvrtok 4.7. poobede a končí v sobotu 6.7. podvečer.

Ubytovanie priamo na farme, v novej drevenej chatičke - na matracoch vo vlastných spacákoch, alebo na sene vonku či vo vlastných stanoch.

Stravovanie (vege) bude zabezpečené dovozom z blízkej reštaurácie a zeleninu a bylinky si doplníme z vlastnej záhradky. Ak ťa baví príprava chutnej stravy a rada by si nám s tým pomohla, daj vedieť:-)

Nie sú potrebné žiadne skúsenosti s koňmi a nevadí ani ak sa ich bojíš. Možno práve preto príď:-) Nebudeme na koňoch jazdiť, budeme sa s nimi "zhovárať" zo zeme a v pre teba bezpečnej vzdialenosti. Odvážnejšie však aj vysadnú a spoločne sa vydáme na cestu krajom.

Stretnutie je vhodné aj pre ženy "koniarky", ktoré chcú objaviť trochu iný rozmer spolužitia s koňmi či podporiť svoje "jazdecké" umenie obohacujúcimi telesnými a duševnými cvičeniami. Ak ťa kone lákajú omnoho viac ako tanec, alebo ti nevyhovuje termín, možno ti lepšie sadne seminár čisto s koňmi Bez pretvárky.

Na farme vás čaká autentický luxus vidieckej prírody so všetkým, čo k tomu patrí. Nenájdete tu síce vodovod na fotobunku ani čistotou sa blištiace zákutia, ale zato uvidíte voľné nebo nad hlavou, zacítite vôňu dreva a kadibudky, dostanete srdce na dlani a nájdete aj konské bobky ako symbol hojnosti:-)


Miesto:

Rodinná farma VIŠTUK

MAPU nájdeš na webe alebo v časti kontakt.
Pozor, navigácia vás môže naviesť od Šenkvíc cez pole smer "nikam", takže je potrebné najskôr vojsť do dediny Vištuk a potom navigáciu obnoviť.Pre viac info a prihlasovanie píšte na mail alebo vyplňte formulár nižšie: 


daniela.tejkalova@gmail.com

0918 430 500

Tešíme sa na vás,

Daniela a Mari


Mám záujem o seminár Žena v pohybe, 4-6.júl 2019:


Pobyt Žena v pohybe voľne nadväzuje na seminár Žena v rovnováhe, jeho absolvovanie však nie je podmienkou účasti. Program bude prispôsobený počasiu a aktuálnym potrebám žien i koní. 

Som vďačná, že som sa mohla zúčastniť tohto úžasného kurzu, bolo to pre mňa veľmi obohacujúce, inšpiratívne, milé a vľúdne.... ženské:) Ďakujem Danielka a Mery, že prostredníctvom Vás prišli nové uvedomenia a vhľady.

Bolo pre mňa tiež úžasné spoznať vďaka tebe Danielka takýto nový pohľad na kontakt s koníkmi, na to ako inak sa dá s nimi spolupracovať a vidieť to naladenie.

A takisto úžasná bola pre mňa aj časť s Mery, lebo tak ako ma to už nejakú dobu ťahalo opäť k tancu, k cvičeniu a pohybu, k "práci" s telom, aby som sa viac v tele cítila.. len som to nejak nevedela uchopiť, tak presne takéto nasmerovanie a nové informácie som potrebovala a vnášam a obnovujem to opäť v mojom každodennom živote. Lebo pohyb či tanec pri čomkoľvek bol vždy mojou súčasťou, takže som sa ho s radosťou a novým poznaním opäť rozhodla zaviesť do môjho života. A k tomu je teraz doplnený aj o hľadanie rovnováhy stredu môjho tela, čo je pre mňa niečo nové a úžasné.

Saška

ZAŽITE TO S NAMI