Aktuálne dianie

Nie sú to len zážitky s koňmi. Nie je to ani hladkanie či vozenie sa na koni a nie je to ani klasická hipoterapia. Venujeme sa prevažne osvete welfare koní a iných zvierat a rozvojovo-liečivým stretnutiam s koňmi.

Aktivity OZ Čarovné kone realizujeme aktuálne len popri našej hlavnej pracovnej činnosti, čiže len občas - a pre ľudí, ktorí to myslia s koňmi, deťmi či sebou naozaj vážne : -)

Medzi naše hlavné programy patrí:

  • Relaxačné bytie s koňmi - keď potrebujete "dobiť si baterky"
  • Koučing a rozvoj sprevádzaný koňmi - keď chcete objaviť nové súvislosti, rozvíjať sa a stretnúť seba
  • Zážitkový rozvoj s koňmi pre deti  - keď deti potrebujú rozvíjať svoju duševnú rovnováhu
  • Rozvojové semináre sprevádzané koňmi pre dospelých - v skupine (4-6 osôb)
  • Farmárske denné tábory pre deti (od 8 do 12 rokov)

Konkrétny program riešime vždy na mieru a po predchádzajúcej konzultácii.


Objednať bezplatnú konzultáciu si môžete cez FORMULÁR.

Viete o niekom, kto túži po blízkosti koní, ale aktuálne to nie je v jeho možnostiach? Radi by ste niekomu urobili radosť? Môžete si od nás OBJEDNAŤ darčekový poukaz.

Od jesene 2020 do jari 2023 sme pomáhali hipologičke Hanke v starostlivosti o dva týrané koníky Sáru a Zeusa, ktorých z nevhodných podmienok zachránilo Centrum pre týrané zvieratá. Hanka im na svojej farme umožnila obnoviť vnútorný pokoj, kone získali väčšie sebavedomie, upevnili zdravie aj dôveru v spoluprácu s človekom.  Špeciálne Sára sa ukázala ako úžasná vnímavá bytosť s obrovským srdcom, ochotná podeliť sa o svoje dary. Oba kone z jej pohľadu nie sú vhodné na jazdenie, vyžadujú špeciálny prístup a láskyplné zaobchádzanie, ktorý im naše aktivity umožnili. Po papierových nedorozumeniach sa kone v apríli 2023 vrátili na pôvodné miesto s prísľubom, že oba kone zostanú spolu.

zažite to s nami