Aktuálne dianie

Blížia sa Vianoce. Ak by ste radi urobili niekomu radosť (alebo aj sami sebe!) a pomohli obnoviť v živote ROVNOVÁHU a VNÚTORNÚ SILU, tak čarovné kone sú na to fakt špecialisti!

Teda ak sa nezľaknete ich úprimnosti a skutočnej sily a dovolíte im čarovať Potom to ozaj stojí za to:-) Kone totiž neukecáte, ani nepodplatíte... musíte tam naozaj BYŤ SAMI SEBOU - a to je to najviac, čo pre život vlastne potrebujeme!

Je úplne jedno, či potrebujete 

  • zharmonizovať sa a "dobiť si baterky"
  • stretnúť seba a objaviť nové súvislosti
  • poliečiť a "pofúkať rany" alebo 
  • reálne sa niekam posunúť.

A nevadí ani či máte 8 alebo 80 rokov!

Čaro koní u nás zafunguje vždy... majú na to priestor a my v našom tíme už aj niekoľkoročné skúsenosti. 

Konkrétny program preto riešime s klientami vždy "na mieru" a po predchádzajúcej konzultácii!

Nie sú to len zážitky s koníkmi... a hladkanie či vozenie sa na koni. Je za tým kus riadnej odbornej práce - s koňmi aj sami so sebou. Budeme o tom ešte písať, len nejako zatiaľ nebol čas...

Naše hlavné rozvojovo-liečivé INDIVIDUÁLNE stretnutia s koňmi:

  • Relax bytie s koňmi - s Danielou a Hankou Trenčanskou
  • Koučing a rozvoj s koňmi - s Danielou
  • Zážitkový rozvoj s koňmi pre deti - s Danielou Tejkalovou (v Borovej)
  • Terapie, koučing a rozvoj s koňmi - so psychoterapeutkou a koučkou Hankou Šiškovou

Ak by ste sa radi dozvedeli viac o tom, čo vlastne robíme, ozvite sa.

Objednať konzultáciu, resp. rezervovať si miesto na budúci rok alebo darovať POUKAZ niekomu blízkemu, môžete už teraz cez FORMULÁR.

Od jesene 2020 do jari 2023 sme pomáhali hipologičke Hanke v starostlivosti o dva týrané koníky Sáru a Zeusa, ktorých zo zlých podmienok zachránilo Centrum pre týrané zvieratá. Hanka im na svojej farme umožnila obnoviť vnútorný pokoj, kone získali väčšie sebavedomie, upevnili zdravie aj dôveru v spoluprácu s človekom.  Špeciálne Sára sa ukázala ako úžasná vnímavá bytosť s obrovským srdcom, ochotná podeliť sa o svoje dary. Oba kone z jej pohľadu nie sú vhodné na jazdenie, vyžadujú špeciálny prístup a láskyplné zaobchádzanie, ktorý im naše aktivity umožnili. Po papierových nedorozumeniach sa kone v apríli 2023 vrátili na pôvodné miesto s prísľubom, že oba kone zostanú spolu.

zažite to s nami