DEŇ S KOŇMI a SO SEBOU 

v Malých Karpatoch

Tento deň nebude len o koňoch... bude hlavne o tebe!


Sobota 12.10.2019, od 10 hod do 17 hod.


Čo ťa čaká?

 • 5 intenzívnych hodín pri aktivitách s koňmi
 • inšpiratívny čas pre seba - v úprimných rozhovoroch s koňmi, so sebou a s osobným koučom
 • poldenná sprevádzaná vychádzka s koňmi do lesov Malých Karpát (na koni aj po svojich)

 • Spoznáš (lepšie) život koní a naučíš sa základy komunikácie s koňmi 
 • Vyvetráš si hlavu na výlete úpätím Malých Karpát
 • Zažiješ seba - uvidíš sa v zrkadle úprimných konských očí
 • Načerpáš inšpirácie aj praktické tipy pre svoj krajší život  

Program v skratke:

 • doobeda sa zoznámite s našimi koňmi a naučíte sa základy bezpečného zaobchádzania s koňom a aj to, ako sa koňom "dohodnúť po dobrom" (zo zeme, metódou natural horsmanshipu) - v bezpečných priestoroch jazdeckého areálu
 • aby sa vám aj do budúcna s koňmi alebo aj v živote ľahšie fungovalo, tak sa pozrieme na prípadné miesta nerovnováhy vo vašich životoch, na váš osobný priestor či zdroje dôvery a rešpektu 
 • poobede vysadnete do sedla, nájdete svoju rovnováhu, aby ste koňom nevadili a pôjdeme sa prejsť nádhernou prírodou okolitých lesov a lúk (3 hodiny v prírode s koňmi)
 • budete viesť a necháte sa aj viesť - aby ste lepšie videli na svet okolo seba aj do svojho vnútra
 • program bude prispôsobený počasiu a účastníci budú včas informovaní o prípadných zmenách 

Seminár je vhodný pre začínajúcich koniarov alebo ľudí, ktorí hľadajú inšpirácie ako sa mať lepšie a láka ich predstava "vidieť svet z konského chrbtu" alebo "mať raz vlastného koňa". Vhodný je aj pre ľudí, ktorí si chcú naozaj oddýchnuť od bežných starostí a načerpať nové inšpirácie tak trochu "inak". Kone sú na to ideálni partneri:-) V krátkom čase a kúsok od ruchu veľkomesta vám ponúkame možnosť ZAŽIŤ KONE  a ZAŽIŤ SEBA... bez pretvárky. 


Cena: 95 eur

Počet účastníkov: 6 - 10 osôb (od 16 rokov)

Cena zahŕňa:

 • 5 intenzívnych hodín s koňmi a so skúsenými lektormi 
 • čas pre seba a s osobným koučom
 • občerstvenie - káva, čaj, drobnosti pod zub a ovocie
 • odmeny lektorom a sprievodcom, vrátane tých konských a individuálny prístup vďaka malej skupinke. Venovať sa vám naplno budú 3 lektori a 3-5 koní. Ak by sa vám cena zdala vysoká, tak pre info uvádzame bežné ceny mimo semináru: jedna výcviková hodina stojí 25 eur a cena jedného koučingového stretnutia stojí približne 50 eur.

Obed nie je v cene semináru, je možné si ho objednať v deň konania semináru v reštaurácii Rozálka alebo napríklad donáškovou službou, či si priniesť svoj. Ubytovanie je taktiež možné v priľahlom hoteli Rozálka.


Pre aktivity s koňmi nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti s koňmi. Seminár je vhodný aj pre budúcich či začínajúcich koniarov. Ak už skúsenosti s koňmi máte, dozviete sa a zažijete viac alebo niečo nové. Vychádzka lesmi Malých Karpát bude sprevádzaná skúsenými lektormi, ktorí kone povedú zo zeme alebo dohliadnu na bezpečnosť tých, ktorí budú kone viesť. Naše kone sú bezpečné, ale chceme, aby si výlet užili nielen ľudia, ale aj oni. Prečo? O tom vám povieme osobne😊 

Chceli by ste vedieť viac kým prídete? Zavolajte nám alebo si pozrite fotogalériu.


Lektori:


Ingrid Lančaričová - Ingrid je zakladateľkou a dušou jazdeckej školy INGLAN. Pri koňoch je už viac ako 17 aktívnych rokov. Venuje sa individuálnym tréningom koní, detí aj dospelých, organizuje a vedie detské letné tábory a pripravuje zaujímavé a užitočné semináre pre koniarov. Učí iných, ale rada sa učí aj ona, nielen od svojich koní, ale osobne aj od známych koniarov a "horsmanov" ako Vašek Bořánek, Ester Weberová a svetoznámy Buck Brannaman. 

FACEBOOK INGLAN


Martin Bílek - Martin má vyše 20 ročné skúsenosti s koňmi a s prístupmi z rôznych oblastí, od klasického jazdenia po western, až po kone divokých mongolov a pôvodných amerických indiánov. Pracoval s najlepšími českými aj zahraničnými trénermi, s rytiermi Haraldos v Nemecku a ako kaskadér na koňoch vo svetoznámych filmoch. Deti (aj dospelí) ho milujú nielen pre jeho humor, veselé historky a znalosť koní, ale aj pre spravodlivé pravidlá, bez ktorých to u koní jednoducho nejde.


Daniela Tejkalová - Daniela sa venuje koučingu (s certifikátom ICF od roku 2015), kineziológii (OneBrain a filozofia Zdenky Jordánovej) a koňom. Je zakladateľkou projektu Čarovné kone, ktorého cieľom je šíriť povedomie o liečivej energii koní. Okrem individuálnych, partnerských a rodinných stretnutí s koňmi, organizuje semináre venované lepšiemu spolužitiu s koňmi, ženám, osobnému rastu dospelých a ekológii. Spolu s Martinom vedie krúžky a tábory pre deti a zážitkové stretnutia s koňmi pre skupiny. Miluje objavovanie nových súvislostí, učenie sa novým zručnostiam a rada zdieľa svoje skúsenosti aj s inými.

www.danielatejkalova.sk

Ingrid Lančaričová
Ingrid Lančaričová
Martin Bílek
Martin Bílek
Daniela Tejkalová
Daniela Tejkalová

Miesto konania: 

Areál zdravia Rozálka v Pezinku a lesy Malých Karpát nad Limbachom 


Chcete vedieť viac alebo sa rovno prihlásiť? Alebo vám nevyhovuje termín?

Napíšte mi alebo vyplňte nižšie uvedený formulár. 

daniela.tejkalova@gmail.com

Tešíme sa na vás, 

Daniela, Inge a Martin

CHCETE TO ZAŽIŤ?

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.