KÚZLO ŽIEN A KONÍ

Liečivé stretnutie pre ženy uprostred prírody 

10.11.2019 - Lesní Jakubov, Čechy


V autentickém prostředí rodinné farmy a v bezpečném kruhu ŽEN a KONÍ ti nabízíme prostor pro SEBE.

Před vánočním shonem můžeš na chvíli

  • DOBÍT SI BATERKY v objetí s přírodou
  • POTĚŠIT se pohledem a setkáním, s koňmi

a hlavně

  • INSPIROVAT se moudrostí koní a sdílením jiných žen
  • OBOHATIT sa poznaním svých skrytých programů (přes léčivé setkání s koňmi a také díky kinezce).

NEDELE, 10. listopadu 2019 od 10 do 17:00 hod

Pro 6 - 10 žen.

Cena: 1500 CZK (58 EUR)

Nejsou třeba žádné zkušenosti zkušenosti s koňmi a nevadí, jestli se jich bojíš. Možná právě proto přijď.. mají pro Tebe vzkaz :-)

Vhodná je pevná obuv ke koním a oblečení podle počasí. Část bude v útulném rodinném prostředí u kachlových kamen, i tak si přibal teplé ponožky a něco pohodlného na sebe. Domácí oběd v podobě husté teplé polévky a další občerstvení bude k dispozici, ale stůl hojnosti určitě rád přivítá i tvoje dary.

Místo: 

Lesní Jakubov 21 a louky v okolí malebné říčky Chvojnice, 35km od Brna

(na webe koukni na mapku a do auta vezmi taky kamarádku)


Přihlašování do 5.11.2019 a jen mailem: 

capkova.karoli@gmail.com, (420)774 888 658

daniela.tejkalova@gmail.com, (421) 918 430 500


Místo bude rezervované zaplacením zálohy ve výši 1000,- na číslo účtu: 2112802525/2700

do zprávy pro příjemce napište prosím své celé jméno a setkání 10.11.


Stretnutím sprevádzajú:

Daniela Tejkalová, filozofka, koučka a koniarka - www.danielatejkalova.sk

Karolína Čapková, učitelka jezdectví a lektorka osobnostního rozvoje - www.navlnekone.cz

a 4 koně na pastvině

Pár slov o nás:

Karolína Čapková

Jsem lesní divoženka, taky táborová vedoucí a učitelka jezdectví. Tohle všechno spojuji v aktivitách s koňmi, kterými provázím děti, dospělé i celé rodiny. Nechávám se vést intuicí, principy zážitkové pedagogiky (nebo-li zkušenostně reflektivního učení) a mými zkušenostmi s koňmi, kteří mě provází víc, než půlku mého života, a to po většinou způsobem, kterému se říká přirozená komunikace s koňmi.

Momentálně mám čtyři koně a už několik let ráda lidem ukazuji koňský svět v přirozeném prostředí, a to na loukách a v lesích, bez sedel, udidel či podkov. Mnoho učitelů mi ukazovalo, jak na to a já si z toho vybírám, co nejvíce sedí mně, mým koním i lidem, co se s námi učí. A to se nyní děje pod hlavičkou projektu NA VLNĚ KONĚ

Daniela Tejkalová

Som filozofka, koučka a koniarka. Dlho som sa hľadala, padala a vstávala a prešla som si všeličím. Od práce v korporácii, až po život na vlastnej farme s koňmi. Od šťastnej rodiny, až po rozvod a úmrtia v rodine. Od pocitu hojnosti a radosti, cez zúfalstvo a prázdnotu až po pokoj na duši. Dnes sprevádzam dospelých aj deti na ich ceste za poznaním seba samého a k možnostiam spokojnejšieho života. Venujem sa koučingu, kineziológii, liečeniu a osobnému rozvoju s koňmi. Organizujem a vediem tábory pre deti aj semináre pre dospelých. Mojimi inšpirátormi a učiteľmi sú hlavne kone, moja rodina a priatelia, ale aj ľudia ako Zdenka Jordánová a Linda Kohanov. Som presvedčená, že zdieľať múdrosť s inými a učiť sa OD prírody je omnoho užitočnejšie ako učiť sa O prírode. Sme predsa všetci jej súčasťou:-)

Prečo ženy a kone?

"Ženy a kone. Oddávna sme inšpirovali mužov a ovplyvňovali chod dejín. Možno práve preto, že máme tak veľa spoločného. Podobne ako kone, tak aj každá z nás žien, je raz krásna a nežná ako jarná lúka, inokedy divoká a rázna ako letná búrka. Niekedy chceme byť osamote, ale potrebujeme cítiť, že niekam patríme. Namiesto boja radšej spolupracujeme. Sme stále iné a predsa tie isté. Ako príroda samotná."

Čo o stretnutiach povedali iné ženy?

Janka Havelová: Nádherne stretnutie Ďakujem zo ❤️

Tamara Osaďanová: Danielka, veľmi, veľmi som ti vďačná za dnešok. Za ten priestor, možnosť dovoliť si byť otvorená, za poznania, ktoré prišli a prichádzajú, možnosť byť pri koňoch aj v kruhu žien. Cítim sa taká ľahšia na duši. Som fascinovaná tým, ako sa dá pracovať s koňmi a ako si to celé viedla, veľmi rada budem hľadať aj naďalej možnosti byť tam prítomná. Je úžasné vidieť ľudí, ktorí žijú svoj sen a cítiť z nich múdrosť zo zdroja, ktorú môžu odovzdávať ďalej. dakujem❤️🙏 A že mi tie kone (s tvojimi otázkami) toho toľko dnes povedali ;)

Katarína Obuchová: Dakujem i ja velmi. Krasne mi bolo. Cele to tak rychlo uletelo. :) Žiada sa viac toho pokojneho plynutia. Verim, ze bude i dalsie stretnutie coskoro, rada pridem opat. ♥️


CHCEŠ SA PRIDAŤ alebo MÁŠ OTÁZKU? vyplň prosím formulár