Čarovné mačky

22.12.2023

Môžeš sa snažiť ako chceš, ale ak sa mačka nerozhodne sama, tak nepríde. K Hanke chodia mačky neustále a samé. Tento rok ich má na farme 24! Tak asi nejaký dôvod majú : -)


Niektoré mačky nepotrebujú nič, len byť tam, kde ich majú radi. Ale niektoré potrebujú špeciálne lieky a krmivo, aby mohli žiť a prosperovať. Konkrétne Kubkovi zlyháva pečeň, ďalší kocúrik má chronický zápal močového mechúra, iná mačka má hnačky, poškodený zrak, ďalší choré obličky a objavujú sa aj rôzne abcesy, zranenia...


Nie je to však útulok, v ktorom žijú mačky v klietkach. Žijú slobodne (niektoré keď treba tak dočasne v izolačke) v celom priestoroch farmy "U Hanky" a niektoré nám dokonca robia sprievodcov aj počas rozvojových stretnutí.


Hádajte ku komu idú ako prvé?

Jasné že k deťom! Alebo sa pletú pod nohami práve vtedy, keď to najmenej chcete... ale zase potrebujete na tréning prítomnosti a samostatnosti. Často prichádzajú aj k tým, ktorí mačky v láske nemajú. To je celkom dobrá príležitosť pozrieť sa na to bližšie a hľadať odpovede "prečo ne-mám rád/a práve mačky"?

Odkedy spolupracujeme s Hankou, nedá sa mačky nevidieť a nemilovať. Sú už jednoducho našou súčasťou.

Ak by ste Hanke radi prispeli na starostlivosť o mačky, môžete priamym darom alebo cez 2% - všetky info v záložke Darujme 2%.

Získané prostriedku poputujú hlavne na infúzie, lieky, ihly, prípravky na obličky a trávenie, špeciálne diéty a doplnky stravy, lieky proti bolesti svalov, prírodné vitamíny, dezinfekciu a pod.


ĎAKUJEME